Oblast působení

 

Naše společnost Úklidové služby Ústecko se zabývá úklidovou a čistící činnosti a díky sídlu firmy v Ústí nad Labem se specializujeme a pokrýváme především Ústí nad Labem, Teplice, Most, Litvínov, Děčín, Litoměřice, Lovosice.

U našich zákazníků se vždy snažíme zajišťovat kvalitní a profesionální úklidový servis v denních hodinách dle konkrétních požadavků zákazníka.

Rozsah služeb

Zajišťujeme kompletní úklidový servis v prostorách s denní či pravidelnou potřebou úklidu a nepravidelné jednorázové úklidy. Mezi výčet úklidových služeb poskytovaných našim zákazníkům patří nejen úklid společenských prostor panelových domů, ale také domácností, kanceláří, firem, mytí oken, mytí výloh, čištění koberců a sedacích souprav.

Rozsah našich služeb závisí pouze na přání zákazníka, neváhejte nás tedy kontaktovat.

Variabilní cena

Cena je pro zákazníky často zásadním artiklem při rozhodování. Díky rozsahu služeb a zázemí naší úklidové firmy vám můžeme nabídnout příznivé a konkurence schopné ceny. Pravidelný úklid kanceláří provádíme již od 1.850 Kč měsíčně, úklid činžovních a panelových domů od 90 do 110 Kč/ bytová partie podle rozsahu prací. (např. u sedmi patrového panelového domu o 16 bytových jednotkách je cena 1440 Kč měsíčně).

Výborná komunikace

Komunikace patří mezi nejdůležitější činnosti, které ovlivňují kvalitu prováděných služeb a zároveň vytváří vztahy mezi oběma smluvními stranami. Z tohoto důvodu pravidelně kontaktujeme naše odběratele a snažíme se hledat taková řešení, aby byla zajištěna plná spokojenost zákazníka.

Při výběru pracovníků využíváme našich profesionálních personalistů, kteří je vybírají velmi pečlivě dle předem daných pravidel. Zároveň také kontrolují a koordinují vnitřní vztahy v naší úklidové firmě. Naši pracovníci jsou ochotní, příjemní a mají čistě profesionální přístup. Samozřejmostí je trestní bezúhonnost všech našich pracovníků.

Rádi Vám vypracujeme ZDARMA nezávaznou cenovou nabídku úklidových služeb nebo poskytneme poradenství v oblasti úklidu.